Platební metody

Nápověda

V případě jakýchkoliv dotazů, či nejasností nás prosím neváhejte kontaktovat ně e-mail, který naleznete v kontaktech nebo livechatem ve spodní části obrazovky.

 • [CZ] - Platba klasickým bankovním převodem

  Pro klasický bankovní převod na náš účet prosím využijte bankovní spojení, které je uvedené na stránce s kontakty. Párování plateb probíhá automaticky, proto prosím dodržujte následující pravidla: Je třeba zadat platbu se správnou částkou a variabilním symbolem z faktury, kterou jste obdržely.
 • [SK] - Platba klasickým bankovním převodem

  Pro klasický bankovní převod na náš účet prosím využijte bankovní spojení, které je uvedené na stránce s kontakty. Můžete platit jako tuzemskou platbu na FIO SK (čísloúčtu/kodSKbanky), nebo v rámci SEPA použít IBAN. Párování plateb probíhá automaticky, proto prosím dodržujte následující pravidla: Je třeba zadat platbu se správnou částkou a variabilním symbolem z faktury, kterou jste obdržely.
 • [CZ/SK/WORLD] - Online platební peněženkou PayPal

  Lze platit z peněženky, platební kartou nebo jejich kombinace. Platba kartou obnáší opsání tří údajů z platební karty. Tj z přední strany číslo karty a datum expiraci karty, která je ve tvaru MM/YY. Dále pak třetí a poslední údaj, který je pro změnu na zadní straně. Jedná se o tři číslice tvořící CVC kód. Po opsání těchto údajů se uskuteční platba. V případě nové objednávky budete v nákupním procesu po odeslání objednávky přesměrováni na platební stránku. Při prodloužení se prokliknete z faktury na tutéž platební stránku, skrze kterou zaplatíte. V případě, že v peněžence je nedostatek peněz, je možné doplatit zbytek peněz platební kartou.PayPal je výchozí platební brána pro největší e-shop na světě, Ebay. Kromě toho se používá po celém světě a je nejpoužívanější platební bránou v Americe. Nemusíte se vůbec obávat o bezpečí svých informací.
 • [CZ/SK] - Platba v hotovosti na nejbližší poště

  Pro klienty, kteří mají z nějakého důvodu peníze spíše doma pod polštářem než v bankách, či nemají kartu ani internetové bankovnictví tu máme také řešení. Po objednávce Vám pošleme přesné pokyny jak nám dodat hotovost. Je to jednoduché. Stačí udělat pár kroků: 1. Jít na poštu a vzít si tam poštovní poukázku typu A. 2. Vyplnit ji dle vzoru, které pošleme e-mailem po objednání. (vyplnit jméno, příjmení, kolik peněz chcete poslat na náš účet,..). 3. Vyplněnou poukázku společně s hotovostí přinesete k přepážce a zaplatíte. 4. Pracovnice pošty peníze, které od Vás obdržela v hotovosti pošle na náš bankovní účet za Vás.
 • 1

Informace o partnerském programu

Provizní systém
 • Provize až 40% z uzavřené objednávky hostingových služeb
 • Průměrná výše provize z objednávky je 289Kč
 • Vyplácení na bankovní účet nebo PayPal
 • Minimum pro vyplacení provize 100Kč/4€
 • Cookies expirace 30 dní
 • VPS server hosting

  Věděli jste, že většina VPS server hostingů provozuje VPS servery na kterých sdílíte výkon serveru s ostatními zákazníky? Výkon našich VPS KVM serverů je pouze pro Vás bez agregace s garantovaným vyhrazeným výkonem VPS serveru.

  Platební metody

  FIO banka
  oddelovac
  Paypal
  Kreditní karty

  Reference - Ukázka

  S poskytovanými službami jsme velice spokojeni.
  Zuzana Grillová, FONDO s.r.o.


  Ostatní reference

  Info Hosting

  Livechat:Online chat s operátorem
  ( v pravém dolním rohu )

  Vaše reference nám pomáhají. Chcete-li nás také podpořit doporučením, napište prosím na jeden z uvedených kontaktů na stránce: KONTAKTY.

  Neplátce DPH, veškeré uvedené ceny jsou konečné.