Důležité informace

Důležité informace


Kvalita technického týmu

Vaše služby spravují zkušení technici, kteří složili zkoušky společností Red Hat a Microsoft. Níže naleznete seznam certifikací, které získal tým techniků.


Vložený obrázek
Microsoft Certified Professional
Vložený obrázek
Red Hat Certified Technician
Red Hat Certified Engineer
Red Hat Certified Instructor
Red Hat Certified Examiner
Red Hat Certified Virtualization Administrator
Red Hat Certified Datacenter Specialist
Red Hat Certified Architect — RHCA ( Náš admin tuto certifikaci vlastní od roku 2002, v ČR je pouze 6 techniků, kteří tuto certifikaci mají. )


Kvalita VPS serverů

Vzhledem k tomu, že naše servery jsou v kvalitním datacentru, Vaše VPS běží se záložním zdrojem a plně redundantní full-duplexní 10Gbps konektivitu do NIXu a zahraničí. To zajišťuje "100%" dostupnost a stabilitu s rychlou odezvou na celém svěťě. Žádné HW není "100%", u nás výpadek trvá cirka 1 hodinu za rok. Výpadku je u nás možné pouze ve výjmečných případech ( porucha HW nebo update SW ). Virtuální servery mají 100Mbps ethernetové rozhraní a sdílí konektivitu serveru. Zálohované připojení do páteřní sítě.


Dostupnost serverů

I přesto, že dostupnost negarantujeme pišníme se spičkovou dostupností viz. následující grafy zobrazující historii dostupnosti za posledních 30 dnů. Stabilně majií naše VPS KVM a dedikované servery dostupnost 100%. U OpenVZ a sdílených webhostingů je dostupnost o maličko menší, vzhledem k tomu, že se jedná o hosting které nemají vyhrazený výkon jen pro své služby, stoprocentní dostupnosti dosáhnout nelze. Nicméně mi se ji dokonale blížíme a děláme maximum, aby dostupnost byla co nejlepší, což se nám skvěle daří díky FW, ochranám proti útokům a také kvalitní zázemí skvělého datacentra Master Praha.

Monitoring dostupnosti Monitoring dostupnosti


Zaplacení pomocí PayPal

V součastné době podporujeme placení pomocí bankovního převodu na Raiffeisen Bank nebo bankovního převodu pomocí kreditní karty skrz systém a platební peněženku PayPal. PayPal je nejoblíbenější prostředník placení přes internet na světe. Placení pomocí PayPal probíhá odesláním výzvy k úhradě od PayPal na váš e-mail. Pak už stačí jen opsat 3 údaje z vaší kreditní karty a je zaplaceno. Není třeba se ani registrovat, zkrátka jen vyplnit 3 čísla z kreditní karty. Po opsání čísla z kreditní karty stačí kliknout na "Odeslat platbu" a narozdíl od klasického bankovního převodu budeme mít peníze rychleji a tak i vy budete moci rychleji čerpat služby, než při platbě klasickým bankovním převodem. Při placení PayPalem odpadá placení poplatků za mezinárodní převod. Proto přijímáme platby ze slovenska pouze pomocí PayPalu.Placení přes internet nebylo nikdy jednodušší a rychlejší

PayPal

Informace o partnerském programu

Provizní systém
 • Provize až 40% z uzavřené objednávky hostingových služeb
 • Průměrná výše provize z objednávky je 289Kč
 • Vyplácení na bankovní účet nebo PayPal
 • Minimum pro vyplacení provize 100Kč/4€
 • Cookies expirace 30 dní
 • VPS server hosting

  Věděli jste, že většina VPS server hostingů provozuje VPS servery na kterých sdílíte výkon serveru s ostatními zákazníky? Výkon našich VPS KVM serverů je pouze pro Vás bez agregace s garantovaným vyhrazeným výkonem VPS serveru.

  Platební metody

  FIO banka
  oddelovac
  Paypal
  Kreditní karty

  Reference - Ukázka

  S poskytovanými službami jsme velice spokojeni.
  Zuzana Grillová, FONDO s.r.o.


  Ostatní reference

  Info Hosting

  Livechat:Online chat s operátorem
  ( v pravém dolním rohu )

  Vaše reference nám pomáhají. Chcete-li nás také podpořit doporučením, napište prosím na jeden z uvedených kontaktů na stránce: KONTAKTY.

  Neplátce DPH, veškeré uvedené ceny jsou konečné.